2026 жылдың 12 мамыр күні КММ “Ә.Ермеков атындағы орта мектеп-лицейінде”
“BILIM QAZYNA” КММ жоспарына сәйкес “Қазақ тілі мен әдебиет сабақтарында цифрлық технологияны қолданудың тиімділігі” тақырыбында қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі, Байгабылова Гаухар Жұмабаевна мен Байжанова Амангул Алибековнаның шеберханасының 4-отырысы өтті.
Отырыс барысында Гаухар Жұмабаевна мен Амангул Алибековна сабақтарда қолдануға болатын тиімді платформалармен таныстырып,жасанды интеллект көмегімен түрлі тапсырмалар құру әдістерін көрсетті.Сонымен қатар шеберхана мүшелерінің бірі Серікқали Д. өз тәжірибесіндегі қолданып жүрген тиімді жасанды интеллект платформаларымен бөлісті.
Шеберхана мүшелері практикалық тапсырмалар орындап , кері байланыс беріп ,пікір алысты.
12 мая 2026 года в КГУ «Средняя школа-лицей №23 имени А. Ермекова» в соответствии с планом КГУ «BILIM QAZYNA» состоялось четвертое заседание мастерской на тему «Эффективность применения цифровых технологий на уроках казахского языка и литературы». Мероприятие провели учителя казахского языка и литературы: Байгабылова Гаухар Жумабаевна и Байжанова Амангул Алибековна.
В ходе заседания педагоги познакомили участников с эффективными цифровыми платформами, применяемыми на уроках, а также продемонстрировали методы создания различных заданий с использованием искусственного интеллекта. Кроме того,один из участников мастерской ,Серікқали Д. поделился эффективными платформами искусственного интеллекта, которые успешно использует в своей практике.
Участники активно обменивались мнениями, выполняли практические задания и делились опытом использования новых методов и приёмов обучения













